Hírek

BESZÉDMŰVÉSZETI VETÉLKEDŐ ÉS MEGZENÉSÍTETT VERSEK – EREDMÉNY 2017.

Dátum: 2017.04.22 | író: : | kategória : Hírek | 0 észrevételek
Beszédművészeti Vetélkedő

A zsűri tagjai: Lőrinc Tímea, színművész; Crnkovity Gabriella, színművész; Hajvert Ákos, a Vajdasági Magyar Versmondók Egyesületének elnöke

Versmondás

  1. DÍJ: László Roland (Szabadka), Svetozar Marković Gimnázium, Szabadka
  2. DÍJ: Kakas Klaudia (Orom), Egészségügyi Középiskola, Szabadka
  3. DÍJ: Némedi Emese (Szabadka), Svetozar Marković Gimnázium, Szabadka

Különdíj: Hodik Annabella (Verbász), Dositej Obradović Gimnázium és Közgazdasági Középiskola, Topolya; Balla Georgina (Verbász), Középiskolások Diákotthona, Szabadka; Márton Leonárd (Nagybecskerek), Nikola Tesla Villamossági és Építőipari Középiskola, Nagybecskerek

Diákzsűri

  1. DÍJ: László Roland (Szabadka), Svetozar Marković Gimnázium, Szabadka
  2. DÍJ: Némedi Emese (Szabadka), Svetozar Marković Gimnázium, Szabadka
  3. DÍJ: Király Florentina (Horgos), Bosa Milićević Közgazdasági Középiskola, Szabadka

 

Prózamondás

1. Bojko Andrej (Kishegyes), Svetozar Marković Gimnázium, Újvidék

1. Varga Nikoletta (Királyhalom), Bolyai Tehetséggondozó Gimnázium és Kollégium, Zenta

Diákzsűri

  1. Bojko Andrej (Kishegyes), Svetozar Marković Gimnázium, Újvidék
  2. Varga Nikoletta (Királyhalom), Bolyai Tehetséggondozó Gimnázium és Kollégium, Zenta
  3. Losonc Lia (Magyarkanizsa), Zentai Gimnázium, Zenta

 

Drámai monológ

1. Magyar Zsófia (Óbecse), Gimnázium, Óbecse

2. Dedović Tomić Dina (Szabadka), Svetozar Marković Gimnázium, Szabadka

 

Diákzsűri

1. Dedović Tomić Dina (Szabadka), Svetozar Marković Gimnázium, Szabadka

2. Magyar Zsófia (Óbecse), Gimnázium, Óbecse

3. Pálfi Dajana (Törökbecse), Műszaki Középiskola, Óbecse

 

Népmesemondás 

1.Sisa Tünde (Zenta), Egészségügyi Középiskola, Zenta

1. Fodor Máté (Kispiac), Politechnikai Iskola, Szabadka

2. Kalmár Brigitta (Zentagunaras), Egészségügyi Középiskola, Szabadka

 

Diákzsűri

1. Sisa Tünde (Zenta), Egészségügyi Középiskola, Zenta

2. Kalmár Brigitta (Zentagunaras), Egészségügyi Középiskola, Szabadka

3. Cakó Eszter (Zenta), Egészségügyi Középiskola, Zenta

 

****

Megzenésített Versek Vetélkedője

A zsűri tagjai: Fehér Nóra, előadóművész; Bakos Árpád, zenész, zeneszerző; Csorba Lóránt, zenész, zeneszerző

  1. Varga Klaudia, Farkas Valentin, Kovács Jónás (Óbecse, Törökbecse) Gimnázium, Óbecse
  2. Fábián Bálint, Valkovity Kornél, Makra Máté, Katona Petra, Csizmadia Zsolt (Magyarkanizsa), Beszédes József Mezőgazdasági és Műszaki Iskolaközpont, Magyarkanizsa
  3. Nagy Abonyi Luca, Barna Júlia, Bajić Lídia (Zenta), Zentai Gimnázium, Zenta

 

DIÁKZSŰRI

1. Fábián Bálint, Valkovity Kornél, Makra Máté, Katona Petra, Csizmadia Zsolt (Magyarkanizsa), Beszédes József Mezőgazdasági és Műszaki Iskolaközpont, Magyarkanizsa

2. Nagy Abonyi Luca, Barna Júlia, Bajić Lídia (Zenta), Zentai Gimnázium, Zenta

3. Varga Klaudia, Farkas Valentin, Kovács Jónás (Óbecse, Törökbecse) Gimnázium, Óbecse

 

 



Mi a véleményed?


Previous post link