Hírek

IRODALMI VETÉLKEDŐ EREDMÉNYEI 2017

Dátum: 2017.04.22 | író: : | kategória : Hírek | 0 észrevételek
A zsűri tagjai: Dr. Hózsa Éva, egyetemi tanár; Kollár-Klemencz László, író, dalszerző; Danyi Zoltán, író, költő

EREDMÉNYEK

 

NOVELLA

1. díj: Váradi Ibolya (Topolya), Dositej Obradović Gimnázium és Közgazdasági Középiskola, Topolya

2. díj: Juhász Rebeka (Szabadka), Svetozar Marković Gimnázium, Szabadka

3. díj: Szeles Réka (Szabadka, Palics), Kosztolányi Dezső Tehetséggondozó Gimnázium, Szabadka

 

Diákzsűri

1. díj: Nagy Abonyi Dávid (Zenta), Zentai Gimnázium, Zenta

2. díj: Szeles Réka (Szabadka, Palics), Kosztolányi Dezső Tehetséggondozó Gimnázium, Szabadka

3. díj: Juhász Rebeka (Szabadka), Svetozar Marković Gimnázium, Szabadka

 

Zetna különdíj: Dudás Kata (Topolya), Dositej Obradović Gimnázium és Közgazdasági Középiskola, Topolya

A zsűri különdíja: Németh Flóra (Zenta), Dositej Obradović Középiskola, Törökkanizsa

Híd különdíj: Nagy Abonyi Dávid (Zenta), Zentai Gimnázium, Zenta

 

VERS

2. díj: Király Florentina (Horgos), Bosa Milićević Közgazdasági Középiskola, Szabadka

2. díj: Csipak Noémi (Csóka), Bolyai Tehetséggondozó Gimnázium és Kollégium, Zenta

3. díj: Szabolcski Erik (Temerin), Mihajlo Pupin Villamossági Szakközépiskola, Újvidék

 

Diákzsűri

1. díj: Omerović Martin (Szabadka), Bolyai Tehetséggondozó Gimnázium és Kollégium, Zenta

2. díj: Király Florentina (Horgos), Bosa Milićević Közgazdasági Középiskola, Szabadka

3. díj: Gergić Ena (Szabadka), Svetozar Marković Gimnázium, Szabadka

 

PUBLICISZTIKA

Képes Ifjúság különdíja: Rózsa Viola (Magyarkanizsa), Beszédes József Mezőgazdasági és Műszaki Iskolaközpont, Magyarkanizsa

1. díj: Vajda Emese (Kishegyes), Egészségügyi Középiskola, Szabadka

2. díj: Tóth Laura (Horgos), Kosztolányi Dezső Tehetséggondozó Gimnázium, Szabadka

3. díj: Vajda Stella (Szabadka), Kosztolányi Dezső Tehetséggondozó Gimnázium, Szabadka

 

Diákzsűri

1. díj: Vajda Stella (Szabadka), Kosztolányi Dezső Tehetséggondozó Gimnázium, Szabadka

2. díj: Róza Viola (Magyarkanizsa), Beszédes József Mezőgazdasági és Műszaki Iskolaközpont, Magyarkanizsa

3. díj: Bálint Márk (Zenta), Bolyai Tehetséggondozó Gimnázium és Kollégium, Zenta

 

ÉRTEKEZŐ PRÓZA

1. díj: Csipak Noémi (Csóka), Bolyai Tehetséggondozó Gimnázium és Kollégium, Zenta

2. díj: Tápai Ramóna (Újvidék), Kosztolányi Dezső Tehetséggondozó Gimnázium, Szabadka

3. díj: Seregély Tímea

 

Diákzsűri

1. díj: Csipak Noémi (Csóka), Bolyai Tehetséggondozó Gimnázium és Kollégium, Zenta

2. díj: Toldi Teodóra (Felsőhegy), Bolyai Tehetséggondozó Gimnázium és Kollégium, Zenta

3. díj: Tápai Ramóna (Újvidék), Kosztolányi Dezső Tehetséggondozó Gimnázium, Szabadka

 

HUMORESZK

1. díj: Gonczlik Ákos, Vegyészeti és Élelmiszeripari Középiskola, Csóka

2. díj: Szerda Mária Réka (Óbecse), Gimnázium, Óbecse

3. díj: Csuvik Anita (Ada), Zentai Gimnázium, Zenta

 

Diákzsűri

1. díj: Csuvik Anita (Ada), Zentai Gimnázium, Zenta

2. díj: Szerda Mária Réka (Óbecse), Gimnázium, Óbecse

3. díj: Gonczlik Ákos, Vegyészeti és Élelmiszeripari Középiskola, Csóka

 

SLAM POETRY

Symposion különdíj: Bálint Márk (Zenta), Bolyai Tehetséggondozó Gimnázium és Kollégium, Zenta

1. díj: Tóth Róbert (Nagybecskerek), Nagybecskereki Gimnázium, Nagybecskerek

2. díj: Tóth Johanna (Szabadka), Egészségügyi Középiskola, Szabadka

3. díj: Fuszkó Nikoletta (Temerin), Egészségügyi Középiskola, Zenta

 

Diákzsűri

1. díj: Tóth Johanna (Szabadka), Egészségügyi Középiskola, Szabadka

2. díj: Berényi Sarolta (Szabadka, Hajdújárás), Kosztolányi Dezső Tehetséggondozó Gimnázium, Szabadka

3. díj: Bálint Márk (Zenta), Bolyai Tehetséggondozó Gimnázium és Kollégium, Zenta

 

GRATULÁLUNK MINDENKINEK!



Mi a véleményed?


Previous post link